SŁAWEK HOŁÓWKA

slawek holowkaW Lacho Team od maja 2016 . Na treningi trafiłem,kiedy ZIS w Krakowie organizował spotkania treningowe przygotowujące do Cracovia Maraton a zajęcia na bieżni prowadził Trener Andrzej Lachowski. Po jednym z nich zaprosił mnie ,abym potrenował z jego grupą. Początki nie były łatwe,wyglądało na to,źe miałem sporo do nadrobienia. Czasem się zdarzało,że już pod bramą bieżni,gdzie się spotykaliśmy miałem „blokadę”na przekroczenie tej bramy,wielkie wątpliwości ,czy dam radę nadążyć za grupą,ale jak do tej pory zawsze tę bramę przekraczałem.Już po kilku wspólnych treningach prorocze stały się słowa Trenera,że jak będę sie agażował w treningi ,to wyniki się pojawią. Kiedyś byłem zadowolony,jak w tempie na km.z przodu była cyfra”5″…teraz”4″to norma a coraz częściej pojawia się”3” 🙂 .
Sport zawsze towarzyszył mi w życiu. Przy okazji różnych startów zobaczyłem wiele ciekawych miejsc,o istnieniu których zapewne nigdy bym nie wiedział ,a które  przywołują mi wiele fantastycznych wspomnień.
Teraz dzięki Lacho Team i Trenerowi Andrzejowi otwiera się kolejny fantastyczny rozdział w życiu,bo „…upadamy wtedy,gdy nasze życie przestaje być codzienym zdumieniem” i jak mawia mój przyjaciel były sportowiec…”jak jest forma,to jest forma do wszystkiego” 😉