DOMINIK KLUŚ

glowneZe sportem jestem związany odkąd sięgnę pamięcią. Zawsze ciągnęło mnie do wszelakiej aktywności fizycznej. Bieganie zaś zapoczątkowałem półmaratonem. Strasznie umęczony ledwo co go skończyłem i to spowodowało, że ten dystans stał się moim ulubionym. Bardzo lubię bieganie po górach.

W sporcie najbardziej pociągało mnie zmęczenie organizmu. Sprawiało ono, że czasami dochodziłem do granicy własnej wytrzymałości. W bieganiu odkryłem, iż ważną rolę odgrywa ludzka psychika co w połączeniu z sympatycznymi ludźmi i pięknymi widokami na ścieżkach biegowych stało się niezastąpione.

Odkąd jestem w Lacho TEAM nie wychodzę pobiegać, wychodzę na trening. W LT Andrzej prowadzi różnego typu zajęcia co w połączeniu z lekką rywalizacją daje porządny wycisk. Nic tak nie cieszy jak konkretnie zrobiony trening, w końcu to jest naszą pasją.

Prywatnie pracuję w biurze zajmującym się konstrukcjami stalowymi przeróżnych obiektów na rynek amerykański i kanadyjski. Budownictwo stało się moją codziennością do której z przyjemnością wracam.

Obecnie uzależniony od biegania i siłowni szlifując formę planuję zdobyć Koronę Maratonów 2016 i poprawić wszystkie życiówki.

This slideshow requires JavaScript.