ANIA PAWLIK

Ania PawlikZ wykształcenia jestem chemikiem. Na co dzień siedzę w laboratorium, zaznajamiając się z różnymi związkami chemicznymi. Sport, a zwłaszcza bieganie pozwala mi na odstresowanie. Jeszcze kilka lat temu, bieganie nie należało do lubianych przeze mnie aktywności.
Moje podejście diametralnie zmieniło się, gdy postanowiłam spróbować i po raz pierwszy wyszłam pobiegać. Za pierwszym razem było ciężko: obiegła dookoła Błonia, ale z czterema przerwami na marsz. Mimo zmęczenia, wróciłam szczęśliwa do domu i stwierdziłam, że na tyle mi się spodobało bieganie, że chciałam więcej i szybciej. Do Lacho Team trafiłam w 2015 roku. Wspólne treningi z Andrzejem Lachowskim i Lacho Team bardzo mnie motywują. Dzięki nim coraz lepsze wyniki są w zasięgu ręki. Bieganie pozwala mi się odstresować i zrelaksować mimo, że niekiedy wracam padnięta po treningu.
Chciałabym pobić swoje życiówki na 5km, 10km i w półmaratonie. Wierzę, że mi się to uda 🙂
Poza poznawaniem magicznego świata chemii i bieganiem, lubię czytać kryminały (zwłaszcza Agathy Christie), chodzić po górach, jeździć na rowerze i pływać.